«

»

paź
21

25 Lecie OYAMA Karate w Polsce . Honorowy 2 Dan Tomasza Zaboklickiego

Miło mi poinformować, że Hanshi Jan Dyduch 8 Dan pozytywnie rozpatrzył wniosek  Zarządu Bydgoskiego Klubu OYAMA Karate Pałac i nadał Panu Tomaszowi Zaboklickiemu za duży wkład w rozwój Oyama Karate w Bydgoszczy i rozsławienie Polski na arenie międzynarodowej  Honorowy Stopień Mistrzowski 2DAN. Osu ! Nasz klubowy kolega nie mógł osobiście odebrać tego zaszczytnego wyróżnienia podczas zjazdu z okazji 25 Lecia OYAMA Karate w Polsce, który odbył się 16.10.16 w Krakowie. Mieliśmy więc ,,małą” uroczystość w czwartek na treningu.

Sensei Tomasz Zaboklicki jest jednym z inicjatorów utworzenia Naszego Klubu.Trenuje karate od 1975 roku. Posiada stopień mistrzowski 1 Dan, na który zdał przed Wielkim Mistrzem Soshu Shigeru Oyamą 10 Dan. Jest instruktorem sportu Oyama Karate. Od początku istnienia klubu wspierał nas podczas organizacji zawodów karate z ,,Pucharem Europy OYAMA IKF’’ włącznie. Zawsze mogliśmy i możemy nadal liczyć na Jego cenne rady i doświadczenie oraz  pomoc w realizacji sportowych  celów.

Drogi Tomku ! Spotkałem na swojej Drodze Karate wielu ludzi, którzy poprzez swoje działania wzbogacili moje życie o cenne doświadczenia. Po wielu z nich zostały pamiątkowe zdjęcia, lepsze lub gorsze wspomnienia. Jesteś przykładem, że pasja nie przemija i w każdym momencie swojego życia można znaleźć czas na jej uprawianie. Życzę Ci, abyś miał tego czasu coraz więcej. Osu!  Sensei Sławomir Posłuszny.

25 Lat OYAMA Karate w Polsce to czas wspomnień, podsumowań i …planów na przyszłość. Przypominam sobie pierwszą rozmowę z Hanshi Janem Dyduchem, którą odbyłem w 2000 roku. Związane z wstąpieniem do OYAMA nasze oczekiwania i nadzieje. Po latach mogę stwierdzić, że był to czas spełnionych oczekiwań. Dziękujemy za lata wspólnej drogi! Pozostaje mi życzyć Hanshi kolejnych 25 spełnionych lat, sukcesów sportowych, organizacyjnych, wychowawczych i oczywiście dużo zdrowia. Dziękuję również wszystkim Shihan i Sensei, którzy wprowadzali mnie i moich uczniów w tajniki OYAMA Karate. Dziękujemy za piękny baner i publikacje! OSU! Sensei Sławomir Posłuszny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WP SlimStat