sie
26

02 WRZEŚNIA – ZACZYNAMY TRENINGI

02 września rozpoczynamy treningi  zgodnie z planem na sezon 2021-22. Proszę o przestrzeganie godzin i terminów treningów  zgodnie z otrzymaną ode mnie informacją. Osoby, które takiej informacji nie otrzymały proszę o kontakt             – 506 337 190 lub sl.posluszny@gmail.com. Życzę wszystkim, aby to był spokojny, zdrowy, dobry dla każdego sezon! Osu! Sensei Sławomir Posłuszny PLAN TRENINGÓW OYAMA KARATE… Kontynuuj czytanie »

sie
20

Certyfikat…

Certyfikat. W karate potwierdza posiadany stopień. Jest też bez wątpienia pamiątką na całe życie. Ja czuję ogromny sentyment, kiedy patrzę na swoje certyfikaty. Szczególnie na te pierwsze. Dobrze, że są jeszcze ,,rzeczy”, których nie można tak po prostu zakupić. Bo jak można kupić wspomnienia młodości, minionych treningów, egzaminów i związanych z nimi emocji? Na zdjęciu… Kontynuuj czytanie »

sie
15

Ważne informacje

Dziękuję wszystkim o osobom, które zgłosiły chęć uczestniczenia w treningach w sezonie 2021/22. Pod koniec sierpnia prześlę każdemu z Was poprzez sms informację, w której grupie będziecie trenować. Grupy są mocno obsadzone. Mogę przyjąć jeszcze po kilka osób do grup dzieci młodszych i dzieci starszych . Osoby, które nie zdążyły dokonać zgłoszenia. Mogą to zrobić… Kontynuuj czytanie »

sie
02

Nabór na treningi karate w nowym roku szkolnym

Rozpoczynam nabór na treningi karate w nowym roku szkolnym. Proszę o potwierdzenie sms-em udziału w zajęciach do dnia 15 sierpnia. W treści proszę wpisać: imię, nazwisko i wiek oraz  ilość treningów w tygodniu ( max. 2 razy). Osu! Sensei Sławomir Posłuszny

WP SlimStat

Aktualny PageRank strony oyamakaratebydgoszcz.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO