Admin

O Autorze

Data rejestracji: 2 września 2010

Najnowsze posty

  1. Zapisy do nowej grupy — 13 września 2021
  2. 02 WRZEŚNIA – ZACZYNAMY TRENINGI — 26 sierpnia 2021
  3. Certyfikat… — 20 sierpnia 2021
  4. Ważne informacje — 15 sierpnia 2021
  5. Nabór na treningi karate w nowym roku szkolnym — 2 sierpnia 2021

Lista wpisów tego autora

wrz
13

Zapisy do nowej grupy

DOBRA WIADOMOŚĆ! Od pażdziernika planuję utworzenie nowej grupy dla dzieci młodszych. Trenigi będą w ŚRODY w godzinach 17.00 – 18.00, SP 15 ul. Czerkaska 8 ZAPISY OD TERAZ DO KOŃCA WRZEŚNIA Sławomir Posłuszny 506337190 lub sl.posluszny@gmail.com SERDECZNIE ZAPRASZAM!

sie
26

02 WRZEŚNIA – ZACZYNAMY TRENINGI

02 września rozpoczynamy treningi  zgodnie z planem na sezon 2021-22. Proszę o przestrzeganie godzin i terminów treningów  zgodnie z otrzymaną ode mnie informacją. Osoby, które takiej informacji nie otrzymały proszę o kontakt             – 506 337 190 lub sl.posluszny@gmail.com. Życzę wszystkim, aby to był spokojny, zdrowy, dobry dla każdego sezon! Osu! Sensei Sławomir Posłuszny PLAN TRENINGÓW OYAMA KARATE… Kontynuuj czytanie »

sie
20

Certyfikat…

Certyfikat. W karate potwierdza posiadany stopień. Jest też bez wątpienia pamiątką na całe życie. Ja czuję ogromny sentyment, kiedy patrzę na swoje certyfikaty. Szczególnie na te pierwsze. Dobrze, że są jeszcze ,,rzeczy”, których nie można tak po prostu zakupić. Bo jak można kupić wspomnienia młodości, minionych treningów, egzaminów i związanych z nimi emocji? Na zdjęciu… Kontynuuj czytanie »

sie
15

Ważne informacje

Dziękuję wszystkim o osobom, które zgłosiły chęć uczestniczenia w treningach w sezonie 2021/22. Pod koniec sierpnia prześlę każdemu z Was poprzez sms informację, w której grupie będziecie trenować. Grupy są mocno obsadzone. Mogę przyjąć jeszcze po kilka osób do grup dzieci młodszych i dzieci starszych . Osoby, które nie zdążyły dokonać zgłoszenia. Mogą to zrobić… Kontynuuj czytanie »

sie
02

Nabór na treningi karate w nowym roku szkolnym

Rozpoczynam nabór na treningi karate w nowym roku szkolnym. Proszę o potwierdzenie sms-em udziału w zajęciach do dnia 15 sierpnia. W treści proszę wpisać: imię, nazwisko i wiek oraz  ilość treningów w tygodniu ( max. 2 razy). Osu! Sensei Sławomir Posłuszny

lip
02

Zapisy na treningi

Zapraszam Cię na treningi Karate OYAMA. Mogę podzielić się z Tobą swoją pasją. Pokazać Ci poprzez systematyczny trening, jak wiele w Twoim życiu zależy od Ciebie. Nic nie tracisz przychodząc na dwa darmowe treningi. Zaplanuj już teraz przyszły rok szkolny. Aby się zapisać napisz do mnie SMS lub email : imię, nazwisko i wiek. Odpiszę… Kontynuuj czytanie »

cze
30

Witajcie wakacje!

Zakończyliśmy rok treningowy 2021/22. Życzę Wam, moi drodzy uczniowie i uczennice spełnienia wakacyjnych marzeń! Gratuluję kolejnych ,,kyu”! Dziękuję za zaangażowanie i zdyscyplinowanie. W okresie wakacji treningów nie będzie.Do zobaczenia we wrześniu. Wasz sensei

cze
17

Rozpoczęliśmy egzaminy na stopnie uczniowskie ,,kyu”

Rozpoczęliśmy egzaminy na stopnie uczniowskie ,,kyu”. Gratuluję pierwszym zdającym! Osu! Wasz sensei

cze
09

Trening i zabawa

Tor przeszkód to jeden z ulubionych elementów treningu. Osu!

cze
01

TERMINY EGZAMINÓW

Egzaminy na wyższe stopnie ,,kyu” będą przeprowadzane w poszczególnych grupach w dniach: 15, 17, 22, 24 i 29 czerwca. Nie zdający egzaminu normalnie biorą udział w treningach. Warunkiem udziału w egzaminie jest dokonanie zgłoszenia wraz z opłatą egzaminacyjną, opłata za miesiąc czerwiec oraz członkostwo w Klubie i OYAMA PFK. Życzę powodzenia na egzaminach! Osu! Sensei… Kontynuuj czytanie »

Starsze posty &laquo

WP SlimStat