Admin

O Autorze

Data rejestracji: 2 września 2010

Najnowsze posty

  1. WAŻNE INFORMACJE — 9 lutego 2021
  2. Dobre wspomnienia — 31 stycznia 2021
  3. Treningi po 31.01? — 12 stycznia 2021
  4. Nowy nabór do grup — 4 stycznia 2021
  5. Nowy Rok — 29 grudnia 2020

Lista wpisów tego autora

lut
09

WAŻNE INFORMACJE

OSU! Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie treningami utworzyłem we wtorek nową grupę. Obecnie w wymienionych grupach brak miejsc. Mogę jedynie wpisać chętnych na listę rezerwową. O terminie rozpoczęcia treningów i szczegółach powiadomię na www.oyamakaratebydgoszcz.pl, facebooku oraz dodatkowo wszystkich uczestników indywidualnie poprzez sms. PLAN TRENINGÓW OYAMA KARATE Szkoła Podstawowa nr 15, Bydgoszcz ul. Czerkaska 8,… Kontynuuj czytanie »

sty
31

Dobre wspomnienia

Dobre wspominienia : szkolenie z Soshu Shigeru Oyamą 10 Dan.

sty
12

Treningi po 31.01?

PROSZĘ O NIEDOKONYWANIE OPŁAT ZA TRENINGI DO CZASU ICH ROZPOCZĘCIA. Treningi rozpoczniemy najwcześniej po 14 lutym. Rząd nadal nie odbkokował branży fitness. Osu!

sty
04

Nowy nabór do grup

W związku z likwidacją Dojo przy ul. Kasztanowej 25A ogłaszam nabór do grup OYAMA Karate. Treningi będę prowadził w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 15, ul. Czerkaska 8, Os. Leśne Bydgoszcz. Proszę o przybycie 10 min. przed zajęciami. WTOREK Godz. 17.00 – 18.00 – dzieci początkujący i białe pasy Godz. 18.00 – 19.00 – pomarańczowe… Kontynuuj czytanie »

gru
29

Nowy Rok

Mija kolejny rok. Przed każdym z nas nowe wyzwania i plany. Dla mnie to był czas ważnych decyzji, które dojrzały do realizacji. Każdy kolejny etap życia ma swoje prawa i – obowiązki. Ważne jest, abyśmy mogli się odnaleźć w każdym momencie swojego życia. Moi przyjaciele i znajomi wiedzą  co mam na myśli. Podążając ,,Droga Karate”… Kontynuuj czytanie »

gru
22

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

ŻYCZĘ ZDROWYCH, POGODNYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA. Sławomir Posłuszny

lis
06

Dobre wspomnienie.

lis
05

Opłaty za za udział w zajęciach

Proszę o niedokonywanie opłat za udział w treningach. Osoby, które opłaciły treningi za listopad mogą przenieść opłatę na kolejny miesiąc po rozpoczęciu treningów – lub otrzymać zwrot należnej kwoty. Pozostałe osoby opłacają treningi w listopadzie w kwocie 20 zł za każdą godzinę. Osu! Sensei Sławomir Posłuszny

lis
04

Zawieszone treningi

Informuję,  że podjąłem decyzję o zawieszeniu treningów od 09 listopada. O wznowieniu  zajęć powiadomię w stosownym czasie. Osu! Wasz sensei.

paź
10

Zapisy na treningi – lista rezerwowa

Zapisy na treningi na listę rezerwową. Po skompletowaniu chętnych istnieje możliwość  utworzenia nowej grupy. Osu! Sensei Sławomir Posłuszny  4 Dan

Starsze posty &laquo

WP SlimStat