Admin

O Autorze

Data rejestracji: 2 września 2010

Najnowsze posty

  1. NOWA GRUPA OD 01 PAŹDZIERNIKA! — 14 września 2020
  2. Treningi rozpoczęte! Możesz się jeszcze zapisać. — 10 września 2020
  3. REGULAMIN TRENINGÓW – NOWY ROK SZKOLNY — 26 sierpnia 2020
  4. Obóz w Mikoszewie odwołany! — 29 maja 2020
  5. Konkurs wiedzy o karate — 14 maja 2020

Lista wpisów tego autora

wrz
14

NOWA GRUPA OD 01 PAŹDZIERNIKA!

NOWA GRUPA DLA POCZĄTKUJĄCYCH OD PAŹDZIERNIKA! Zapraszmy dzieci w wieku ok. 6-8 lat na zajęcia w piątki w godz.16.45 -17.45. Warunkiem utworzenia grupy jest udział w zajęciach minimum 8 osób.  Treningi poprowadzi Marcin Tubielewicz. Zgłoszenia : sl.posluszny@gmail.com lub pod 506337190. Osu! Sensei Sławomir Posłuszny . ps. pamiątkowa fotka z,,DOJO”.

wrz
10

Treningi rozpoczęte! Możesz się jeszcze zapisać.

Rozpoczęliśmy treningi w nowym roku szkolnym. Grupy są już prawie skompletowane. Jeżeli zamierzasz rozpocząć treningi w moim DOJO ,,TE-KARA” – to w przypadku braku miejsc, po skompletowaniu chętnych utworzę nową grupę! Pisz na: sl.posluszny@gmail.com lub 506337190. Wpiszę Cie na listę rezerwową. Osu! Sensei Sławomir Posłuszny PLAN TRENINGÓW OYAMA KARATE – DOJO ,,TE-KARA ” ul.Kasztanowa 25A… Kontynuuj czytanie »

sie
26

REGULAMIN TRENINGÓW – NOWY ROK SZKOLNY

REGULAMIN TRENINGÓW I KORZYSTANIA Z OBIEKTU  ,,DOJO TE-KARA‘’ 1.Liczba ćwiczących w grupie i przebywających na terenie obiektu ,,DOJO” ograniczona zostaje do 12 osób + trener. 2. Rodzice przywożą ( w miarę możliwości ) dzieci przebrane do zajęć w stroju sportowym lub kimonie.                           … Kontynuuj czytanie »

maj
29

Obóz w Mikoszewie odwołany!

Informuję, że letni obóz w Mikoszewie został odwołany. O szczegółach poinformowałem osoby zainteresowane drogą mailową. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny. Osu! Wasz sensei

maj
14

Konkurs wiedzy o karate

KONKURS  WIEDZY O KARATE Uczestnicy : trenujący pod kierunkiem sensei Sławomira Posłusznego Przebieg konkursu: Na facebooku oyamakaratebydgoszcz będą się ukazywały pytania, na które trzeba poprawnie odpowiedzieć w komentarzu. Wygrywa ta osoba, która jako pierwsza odpowie poprawnie, za co otrzyma 3 punkty. Druga osoba otrzyma 2 punkty , trzecia 1 punkt. ( liczą się tylko poprawne… Kontynuuj czytanie »

maj
10

Turniej Sprawnościowy rozstrzygnięty!

Moi drodzy Sempai ! ,,Turniej  Sprawnościowy” zakończony. I w zasadzie mógłbym podzielić Was na kategorie, przyznać miejsca, medale i… Sorry! Nie zrobię tego. Dlaczego? Z szacunku dla wszystkich biorących w nim udział, których podzieliła duża rozpiętość wieku, zaawansowania, doświadczenia czy w końcu predyspozycji fizycznych i tych psychicznych, które ,,pozwoliły” Wam wystartować. Przymusowa przerwa w treningach… Kontynuuj czytanie »

kwi
30

TURNIEJ ,,WALKI Z CIENIEM – ROZSTRZYGNIĘCIE

TURNIEJ ..WALKI Z CIENIEM” – ROZSTRZYGNIĘTY Podaję wyniki w poszczególnych kategoriach: 1. Zielone i pomarańczowe pasy I m. Julia Duszyńska II m. Bianka Chmura III m. Michał Tafliński 2. Niebieskie i żółte pasy I m. Antoni Kostkowski II m. Emila Sarecka II m. Julia Gondek 3. Białe paski I m. Zosia Kostkowska II m. Kasia… Kontynuuj czytanie »

kwi
29

Turniej sprawnościowy

TURNIEJ  SPRAWNOŚCIOWY Podział : kategorie wiekowe zależnie od ilości zgłoszonych uczestników Ocena : od 1 do 5 punktów za każde ćwiczenie Ćwiczenia do wykonania  : 10 pompek na pięściach . Siad rozkroczny ze skłonem w przód – wytrzymaj min. 5-10 sekund. ,,Świeca” – min. 5-10 sekund – min. 5-10 sekund. Pozycja równoważna na rękach w… Kontynuuj czytanie »

kwi
27

Obóz w Mikoszewie – ważne informacje!

Proszę o niewpłacanie drugiej raty za obóz  Karate w Mikoszewie do czasu odblokowania  przez Rząd zakazu organizacji tej formy wypoczynku.  Mamy zarezerwowany termin i miejsca zgodnie z umową. Czekamy na decyzję. Pozdrawiam serdecznie ! Sławomir Posłuszny

kwi
26

,,Walka z cieniem”- ocena

Moi drodzy uczniowie i uczennice! Dziękuję za nadesłane filmiki do turnieju pt. ,,Walka z cieniem”. Oceniałem wasze walki w trzech kategoriach: 1. Zielone i pomarańczowe pasy; 2. Niebieskie i żółte pasy; 3. Białe paski. Ocenie podlegały w skali od 1-5 punktów : 1.Pozycja walki; 2.Techniki ręczne; 3. Techniki nożne; 4.Bloki; 5.Łączenie w/w technik.  Maksymalnie można… Kontynuuj czytanie »

Starsze posty &laquo

WP SlimStat