cze
17

Rozpoczęliśmy egzaminy na stopnie uczniowskie ,,kyu”

Rozpoczęliśmy egzaminy na stopnie uczniowskie ,,kyu”. Gratuluję pierwszym zdającym! Osu! Wasz sensei

cze
10

Zamówienia na kimona

Przyjmuję do końca czerwca zamówienia na kimona. Liczba sztuk ograniczona. Szczegóły – kontakt telefoniczny lub sms. Tylko dla moich podopiecznych. Osu! Wasz sensei

cze
09

Trening i zabawa

Tor przeszkód to jeden z ulubionych elementów treningu. Osu!

cze
06

TRENINGI W OKRESIE WAKACJI – ZAPISY

TRENINGI W OKRESIE WAKACJI W wakacje treningi będą prowadzone w okresie od 03 – 26 sierpnia w sali sportowej SP 15 oraz na ,,ORLIKU” przyszkolnym. W czwartki treningi będą odbywały się w sali:  17.00-18.00 – dla dzieci młodszych i mniej zaawansowanych oraz 18.00-19.00 – dla dzieci starszych zaawansowanych i młodzieży. Analogicznie będą prowadzone treningi we… Kontynuuj czytanie »

cze
06

Dwa treningi w tygodniu w czerwcu

1. Ćwiczący we wtorek o godz. 19.00 i w czwartek o godz.18.00 mogą trenować 2 razy w tygodniu w w/w terminach. 2. Ćwiczący we wtorek o godz. 18.00 i w czwartek o godz.17.00 mogą trenować 2 razy w tygodniu w w/w terminach. Opłata miesięczna wynosi wówczas 150 zł. OSU! Semsei Sławomir Posłuszny

cze
01

TERMINY EGZAMINÓW

Egzaminy na wyższe stopnie ,,kyu” będą przeprowadzane w poszczególnych grupach w dniach: 15, 17, 22, 24 i 29 czerwca. Nie zdający egzaminu normalnie biorą udział w treningach. Warunkiem udziału w egzaminie jest dokonanie zgłoszenia wraz z opłatą egzaminacyjną, opłata za miesiąc czerwiec oraz członkostwo w Klubie i OYAMA PFK. Życzę powodzenia na egzaminach! Osu! Sensei… Kontynuuj czytanie »

maj
19

Egzaminy

W drugiej połowie czerwca w poszczególnych grupach odbędą się egzaminy na wyższe stopnie uczniowskie ,,kyu”. Zgłoszenia i szczegóły na treningach. Proszę o przemyślane decyzje. Osu! Wasz sensei.

maj
04

TRENINGI W SP 15

TRENINGI W SP 15 Treningi prowadzone są w sali sportowej mieszczącej się w szkole podstawowej nr 15. PLAN TRENINGÓW OYAMA KARATE Szkoła Podstawowa nr 15, Bydgoszcz ul. Czerkaska 8, Os. Leśne WTOREK Godz. 17.00 – 18.00 – początkujący i białe pasy Godz. 18.00 – 19.00 – białe pasy Godz. 19.00 – 20.00 – niebieskie, żółte… Kontynuuj czytanie »

kwi
01

Życzenia Wielkanocne

ŻYCZĘ POGODNYCH, ZDROWYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH. Sławomir Posłuszny

lut
09

WAŻNE INFORMACJE

OSU! Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie treningami utworzyłem we wtorek nową grupę. Obecnie w wymienionych grupach brak miejsc. Mogę jedynie wpisać chętnych na listę rezerwową. O terminie rozpoczęcia treningów i szczegółach powiadomię na www.oyamakaratebydgoszcz.pl, facebooku oraz dodatkowo wszystkich uczestników indywidualnie poprzez sms. PLAN TRENINGÓW OYAMA KARATE Szkoła Podstawowa nr 15, Bydgoszcz ul. Czerkaska 8,… Kontynuuj czytanie »

Starsze posty &laquo

WP SlimStat

Aktualny PageRank strony oyamakaratebydgoszcz.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO