paź
22

IV OTWARTE MISTRZOSTWA MAKROREGIONU PÓŁNOCNEGO OYAMA PFK

W zawodach uczestniczyło około 90 zawodników i zawodniczek m.in. z Bydgoszczy, Słupska, Darłowa, Gdańska, Gdyni, Starogardu, Turku, Białegostoku i Łodzi. W konkurencji KATA nasz najmłodszy debiutant Patryk Sobiech pokonał wszystkich rywali i został Mistrzem Makroregionu Północnego w Kata Oyama. Michalina Geppret uplasowała się na drugim miejscu. Ada Geppert nie dotarła do finału. Walki naszych reprezentantów… Kontynuuj czytanie »

paź
13

Szkolenie kumite w OYAMA PFK

Dnia 7 października 2017 r., w Hali Sportowej Centrum Rozwoju Com-Com-Zone w Krakowie odbyło się Ogólnopolskie Seminarium Oyama Karate, poświęcone Kumite. Wzięło w nim udział blisko 200 przedstawicieli z 34 klubów OYAMA PFK, a także goście z Niemiec, Norwegii, Wielkiej Brytanii i Węgier. Uczestnicy czerwcowego XVII Międzynarodowego Mityngu OYAMA PFK, Kraków 2017 otrzymali mistrzowskie pasy i certyfikaty.… Kontynuuj czytanie »

WP SlimStat

Aktualny PageRank strony oyamakaratebydgoszcz.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO