Pilates

Zapraszamy serdecznie na zajęcia Pilates, które odbywają się w każdą środę o godzinie 18.00.

Czym jest Pilates?

Jak mawiał sam autor tej metodyki ćwiczeń: „Moja metoda równomiernie rozwija ciało, koryguje niewłaściwą postawę, przywraca witalność ciału, nadaje wigoru umysłowi i uwzniośla ducha”.

Podczas zajęć dowiecie się:

}  jak się relaksować

}  jak prawidłowo oddychać

}  jak koncentrować się na swoim ciele

}  jak przywrócić prawidłowe wzorce ruchowe.

To nie jest normalne, że na starość bolą nas wszystkie stawy, czy plecy. To wina nieprawidłowego ułożenia ciała. Ćwiczenia Pilates pomagają przywrócić prawidłowe ustawienie kręgosłupa, czy prawidłowy ruch w stawach, dzięki czemu możemy poprawić komfort swojego życia. Pilates to świetny trening zarówno mentalny, jak i fizyczny. Stopniowo zwiększamy poziom ćwiczeń, zaczynając od najprostszych.

Dla kogo przeznaczone są zajęcia?

}  dla sportowców chcących popracować nad prawidłową postawą

}  dla kobiet przed/po ciąży

}  dla pracowników biurowych

}  dla osób zestresowanych

}  dla osób, które czują dyskomfort w kręgosłupie

}  dla każdego, kto chce dbać o zdrowie.

Zajęcia prowadzi Justyna Posłuszna – z wykształcenia mgr biologii o specjalności molekularnej. Pracuje jako doradca d/s żywienia. Swoje umiejętności z ćwiczeń Pilatesa zdobyła w Londyńskiej Szkole Body Control Pilates. Wierzy, że przywrócenie prawidłowych wzorców ruchowych może znacząco poprawić stan zdrowia i jakość życia.  Interesuje się także podejściem do zdrowia według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Prowadzi autorskie szkolenia dotyczące zdrowego stylu życia m.in. połączenia między mózgiem a jelitami. Pracę traktuje jak swoją największą pasję. Cechuje ją indywidualne podejście do każdego.

Raz w miesiącu po zajęciach będą odbywały się mini-wykłady na różne tematy związane z zdrowiem, dietą, czy też na temat prewencji chorób. Obecność oczywiście jest dobrowolna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WP SlimStat

Aktualny PageRank strony oyamakaratebydgoszcz.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO